Хід будівництва - ЖК "Багговутівський"

Cічень

1 СЕКЦІЯ: МОНТАЖ ЛІФТІВ ВИКОНАНО НА 100%, НА СХОДОВИХ КЛІТКАХ ВИКОНАЛИ ЗАДУВАННЯ ШТУКАТУРКОЮ З 16 ПО 20 ПОВЕРХ, РОБОТИ З УТЕПЛЕННЯ ТА ОБШИВЦІ ВЕНТИЛЬОВАНОГО ФАСАДУ ВИКОНАНІ НА 100%, ВСТАНОВИЛИ ДВЕРІ ВХІДНИХ ГРУП, ВСТАНОВИЛИ СХОДИ І ТРАПИ ДЛЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРИМІЩЕНЬ НА ДАХУ.

2 СЕКЦІЯ: РОБОТИ З УТЕПЛЕННЯ ТА ОБШИВЦІ ВЕНТИЛЬОВАНОГО ФАСАДУ ВИКОНАНІ НА 100%, ВСТАНОВИЛИ СХОДИ І ТРАПИ ДЛЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРИМІЩЕНЬ НА ДАХУ.

3 СЕКЦІЯ: ВИКОНАЛИ УТЕПЛЕННЯ І ОБШИВКУ ВЕНТИЛЬОВАНИМ ФАСАДОМ ПЕРШОГО ПОВЕРХУ НА 100%, ПОЧАЛИ УКЛАДАННЯ ПЛИТКИ НА ПІДЛОЗІ І СТІНАХ ВХІДНОЇ ГРУПИ, ВИКОНАЛИ ШТУКАТУРКУ В ПРИМІЩЕННІ КОНСЬЄРЖА, ВИКОНАЛИ ПРОКЛАДКУ КАБЕЛІВ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ В ПРИМІЩЕННЯ КОНСЬЄРЖА, ВСТАНОВИЛИ СХОДИ І ТРАПИ ДЛЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРИМІЩЕНЬ НА ДАХУ.

4 СЕКЦІЯ: ВИКОНАЛИ УТЕПЛЕННЯ І ОБШИВКУ ВЕНТИЛЬОВАНИМ ФАСАДОМ ПЕРШОГО ПОВЕРХУ НА 100%, ПОКЛАЛИ ПЛИТКУ НА ПІДЛОЗІ І СТІНАХ ЛІФТОВОГО ХОЛУ НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ, ВСТАНОВИЛИ СХОДИ І ТРАПИ ДЛЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРИМІЩЕНЬ НА ДАХУ.

ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З ПРОКЛАДАННЯ КОМУНІКАЦІЙ. ЗАВЕЗЛИ КАБЕЛІ І ПРИСТУПИЛИ ДО ПРОКЛАДАННЯ МАГІСТРАЛЕЙ ВІД ЕЛЕКТРОЩИТОВОЇ ДО КАБЕЛЬНИХ КАНАЛІВ В 4 СЕКЦІЇ.

ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З ОБЛАШТУВАННЯ ПІДПІРНИХ СТІН, ПАНДУСІВ І СХОДОВИХ МАРШІВ.

Грудень

1 секція – монтаж ліфтів виконано на 90%, на сходових клітках виконали задування штукатуркою з 10 по 16 поверх, виконали роботу по розводці сантехнічних труб і гофр під прокладку кабелів електропостачання на першому поверсі, залили стяжку на першому поверсі, роботи з утеплення та обшивці вентильованого фасаду виконані на 95%, встановили двері вхідних груп, виконали монтаж накривок парапетів на даху і приступили до монтажу накривок на балконах холодних переходів.

2 секція – роботи по монтажу ліфтів виконані на 100%, на сходових клітках виконали задування штукатуркою з 12 по 24 поверх, виконали роботу по розводці сантехнічних труб і гофр під прокладку кабелів електропостачання на першому поверсі, залили стяжку на першому поверсі, роботи з утеплення і обшивці вентильованого фасаду виконані на 95%, встановили двері вхідних груп, виконали монтаж накривок парапетів на даху.

3 секція – виконали утеплення і обшивку вентильованим фасадом першого поверху на 95%, виконали підготовчі роботи перед облаштуванням вхідної групи.

4 секція – виконали утеплення і обшивку вентильованим фасадом першого поверху на 95%, поклали плитку на підлозі і стінах вхідної групи, вивели основні магістралі систем протипожежної сигналізації в приміщення консьєржа.

Тривають роботи з прокладання комунікацій.

Встановили три камери для монтажу та обслуговування магістралі подачі холодної води. Отримали узгодження по розкладці кабелів електропостачання від ТП до електрощитових в кожній секції, приступили до вирізання всіх необхідних отворів для прокладки кабелів в приміщенні ТП і електрощітових.

Виконали фінальну засипку грунтом паркінгу.

Поклали плитку і виконали оздоблювальні роботи в приміщенні котельні.

Виконали облаштування підпірних стін основного виїзду-заїзду з підземного паркінгу.

Тривають роботи з облаштування підпірних стінок, пандусів і сходових маршів, після завершення цих робіт будемо приступати до облаштування благоустрою прибудинкової території.

Листопад

1 СЕКЦІЯ:
МОНТАЖ ЛІФТІВ ВИКОНАНО НА 40%, НА СХОДОВИХ КЛІТИНАХ ВИКОНАЛИ ЗАДУВАННЯ ДЕКОРАТИВНОЇ ШТУКАТУРКИ З 1 ПО 10 ПОВЕРХ, НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ ПРОДОВЖУЮТЬ РОБОТИ ПО УТЕПЛЕННЮ І ОБШИВЦІ ВЕНТИЛЬОВАНОГО ФАСАДУ.

2 СЕКЦІЯ:
РОБОТИ ПО МОНТАЖУ ЛІФТІВ ВИКОНАНІ НА 90%, ПОКЛАЛИ ПЛИТКУ НА СХОДОВИХ МАЙДАНЧИКАХ, НА СХОДОВИХ КЛІТИНАХ ВИКОНАЛИ ЗАДУВАННЯ ДЕКОРАТИВНОЇ ШТУКАТУРКИ З 1 ПО 12 ПОВЕРХ, ВСТАНОВИЛИ ПЕРИЛА НА БАЛКОН ХОЛОДНИХ ПЕРЕХОДІВ, ЗАВЕЗЛИ І ГОТУЮТЬСЯ ДО ВСТАНОВЛЕННЯ ПЕРИЛ НА СХОДОВИХ КЛІТИНАХ, ПРИСТУПИЛИ ДО РОБОТИ З РОЗВЕДЕННЯ САНТЕХНІЧНИХ ТРУБ ТА ГОФРЕ ПІД ПРОКЛАДКИ КАБЕЛЮ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ, НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ ПО УТЕПЛЕННЮ І ОБШИВЦІ ВЕНТИЛЬОВАНОГО ФАСАДУ.

3 СЕКЦІЯ:
ВИКОНАЛИ УТЕПЛЕННЯ І ОБШИВКУ ВЕНТИЛЬОВАНИХ ФАСАДІВ ПЕРШОГО ПОВЕРХУ НА 60%, НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ ВИКОНАТИ РОЗВЕДЕННЯ САНТЕХНІЧНИХ ТРУБ ТА ГОФРЕ ПІД ПРОКЛАДКИ КАБЕЛЮ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ, ЗАЛИЛИ СТЕЖКИ ПІДЛОГИ ВСІХ ПРИМІЩЕНЬ НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ, ВИКОНАЛИ ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ ПЕРЕД ОБЛАШТУВАННЯМ ВХІДНИХ ГРУП.

4 СЕКЦІЯ:
ВИКОНАЛИ УТЕПЛЕННЯ І ОБШИВКУ ВЕНТИЛЬОВАНИХ ФАСАДІВ ПЕРШОГО ПОВЕРХУ НА 70%, НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ ВИКОНАЛИ РОЗВЕДЕННЯ САНТЕХНІЧНИХ ТРУБ ТА ГОФРЕ ПІД ПРОКЛАДКИ КАБЕЛЮ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ, ЗАЛИЛИ СТЕЖКИ ПІДЛОГИ ВСІХ ПРИМІЩЕНЬ НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ, ВИКОНАЛИ ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ ПЕРЕД ОБЛАШТУВАННЯМ ВХІДНИХ ГРУП.

ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З ПРОКЛАДАННЯ КОМУНІКАЦІЙ.
ЗАКІНЧИЛИ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ ПІДЗЕМНОГО ПАРКІНГУ І ПРИСТУПИЛИ ДО ФІНАЛЬНОГО ЗАСИПАННЯ ГРУНТУ.
ВИКОНАЛИ МОНТАЖ КОНСТРУКЦІЙ НАКРИТТЯ ВИЇЗДУ З ПІДЗЕМНОГО ПАРКІНГУ.
ЗАЛИЛИ СТЕЖКИ ПОЛА У ВСІХ ТЕХНІЧНИХ ПРИМІЩЕННЯХ.
ТРИВАЮТЬ РОБОТИ ПО ОБЛАШТУВАННЮ ПІДПІРНИХ СТІНОК, ПАНДУСІВ І СХОДОВИХ МАРШІВ, ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ ЦИХ РОБІТ ПРИСТУПАТИМЕМО ДО ОБЛАШТУВАННЯ БЛАГОУСТРОЮ ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ.

Жовтень

1 секція: поклали плитку на балконах холодних переходів, приступили до монтажу ліфтів, на першому поверсі приступили до утеплення і обшивці вентильованого фасаду.

2 секція: встановили двері з 20 по 24 поверх, роботи по монтажу ліфтів виконані на 60%, закінчені роботи з утеплення та оздоблення балкона холодного переходу, приступили до підготовки поверхонь сходової клітки під укладку плитки, на першому поверсі приступили до утеплення і обшивці вентильованого фасаду .

3 секція: роботи по установці вантажного і пасажирського ліфтів виконані на 90%, виконано фарбування фінішним шаром в МЗК на поверхах з 15 по 24, на першому поверсі приступили до утеплення і обшивці вентильованого фасаду.

4 секція: виконали формування вхідних груп в комерційних приміщеннях, забетонували світлові приямки підвальних приміщень, на першому поверсі приступили до утеплення і обшивці вентильованого фасаду.

Комунікації: виконані роботи по установці двох камер холодного водопроводу, покладена труба між ними, тривають роботи з прокладання водопроводу з боку двору. Виконали гідроізоляцію даху приміщення трансформаторної підстанції. Ведуться роботи по підключенню комунікацій усередині паркінгу.

В 4 секції виконали розводку сантехніки та електрики в комерційних приміщеннях і приміщеннях вхідної групи житлових приміщень, а так само переступили до аналогічних процесів в 3 секції.

У всіх секціях виконані підготовчі роботи під початок обробки вхідної групи першого поверху.

Вересень

4 секція – проведені випробування насосів і супутнього устаткування в підвалі 4 секції, змонтовані вантажний і пасажирський ліфт, встановлені портали, переступили до формування вхідних груп в комерційних приміщеннях.

3 секція – укладання плитки на балконах холодних переходів виконана на 100%, ведуться роботи по установці вантажного і пасажирського ліфтів, виконано фарбування фінішним шаром в МЗК на поверхах з 2 по 15, виконали завдання фінального шару декоративної штукатурки на сходових клітинах.

2 секція – завдали декоративне покриття на стіни в МОПах з 19 по 24 поверх, завезли і встановлюють двері з 20 по 24 поверх, виконали вирівнювання поверхні сходової клітки під нанесення фінального шару штукатурки, ведуться роботи по монтажу ліфтів, ведуться роботи з утеплення та оздоблення балкона холодного переходу.

1 секція – виконані роботи з утеплення та оздоблення балкона холодного переходу, встановили поручні на балконах холодних переходів, завдали декоративне покриття на стіни в МОПах з 18 по 24 поверх, поклали плитку в ліфтових холах з 20 по 24 поверх, підготували шахти ліфтів для початку установки обладнання.

Комунікації: виконаний монтаж трьох камер каналізаційного колектора, прокладено нову труба і частково виконано пере підключення старого колектора. Частково виконали прокладку водопровідної труби з боку двору. Завезли і спаяли трубу основної магістралі водопроводу і необхідні колодязі для укладання водопроводу. Виконали утеплення приміщення трансформаторної підстанції, встановили в ній двері. Ведуться роботи по підключенню комунікацій усередині паркінгу.

Благоустрій території: виконали зворотню засипку грунтом над підземним паркінгом. Залили монолітну підпірну стіну з торця четвертої секції. Виконали розчищення схилу і Забур 60 паль підпірної стіни з боку вул. Багговутівська. Виконуються роботи по перенесенню високовольтних проводів і кабелів зв’язку.

Серпень
4 секція – проводяться роботи з встановлення електрощитового обладнання, аиконані роботи з монтажу насосів та супутнього обладнання в підвалі 4 секції, проводяться роботи з монтажу ліфтів.
3 секція – укладка плитки на балконах холодних переходів виконана на 50%, завезли обладнання та приступили до монтажних робіт з установки ліфтів.
2 секція – виконали монтаж гіпсокартонних конструкцій в МОПах на 100%, нанесли декоративне покриття на стіни в МОпах з 14 по 19 поверх, завезли та встановлюють двері з 15 по 20 поверх, виконали вирівнювання поверхні сходової клітини під нанесення фінального шару штукатурки.
1 секція – сантехніки виконали разводку труб под комунікації  на 100%, виконуються  роботи з утеплення фасаду, нанесли декоративне покриття на стіни в МОПах з 15 по 18 поверх, залили стяжку на 100%, поклали плитку в ліфтових холах з 16 по 20 поверх, встановили всі двері по 24 поверх, поклали плитку в МОПах по 24 поверх, виконали вирівнювання поверхні сходової клітини під нанесення фінального шару штукатурки.
Преступили до прокладення та підключення комунікацій.
Липень

4 секція

виконали облаштування вхідних груп з боку двору на 100%, зробили гідроізоляцію вхідних груп і перекриття паркінгу, завезли і приступили до встановлення електрощитового устаткування, завезли і приступили до монтажу насосів та супутнього обладнання в підвалі 4 секції, завезли і приступили до монтажу ліфтів .

3 секція

Виконаний фінальний шар декоративної штукатурки і фарбування на сходовій клітці, змонтували перила на сходах, приступили до укладання плитки на балконах холодних переходів.

2 секція

роботи з утеплення фасаду виконані на 100%, виконали монтаж гіпсокартонних конструкцій в МОПах з 21 по 24 поверх, завдали декоративне покриття на стіни в МОПах з 10 по 14 поверх, залили стяжку до 24 поверху, поклали плитку на підлозі в МОПах до з 14 по 24 поверх, завезли і встановили двері з 10 по 15 поверх.

1 секція

Сантехніка виконано розводку труб під комунікації на поверхах з 21 по 24 поверх, виконали монтаж гіпсокартонних конструкцій в МОПах з 19 по 24 поверх, виконали підготовчі роботи по обробці МОПов на 18-24 поверсі, виконуються роботи по утепленню фасаду, завдали декоративне покриття на стіни в МОПах з 10 по 15 поверх, залили стяжку по 20 поверх, поклали плитку в ліфтових холах з 1 по 16 поверх.

Червень

4 секція

виконали облаштування вхідних груп з боку двору на 90%, закінчили укладку плитки на балконах холодних переходів, встановили поручні на сходових клітинах, поклали плитку і виконали обробку стін в приміщенні електрощитової.

3 секція

встановили конструкції огорожі балконів холодних переходів, покрівельники виконали укладку фінального шару покриття даху, виконали всі роботи по откосам вхідних дверей у всіх квартирах, поклали плитку і виконали обробку стін в приміщенні насосної.

2 секція

сантехніки закінчили розводку труб під комунікації на всіх поверхах, роботи з утеплення фасаду виконані на 95%, виконали монтаж гіпсокартонних конструкцій в МОПах з 16 по 21 поверх, завдали декоративне покриття на стіни в МОПах з 6 по 10 поверх, почали укладати плитку в приміщеннях ліфтових холів, залили стяжку до 21 поверху, поклали плитку на підлозі в МОПах до 14 поверху.

1 секція

сантехніки виконали розводку труб під комунікації на поверхах з 18 по 21 поверх, поклали плитку на підлозі в МОПах до 15 поверху, виконали монтаж гіпсокартонних конструкцій в МОПах з 15 по 19 поверх, виконали підготовчі роботи по обробці МОПов на 14-18 поверсі, виконуються роботи по утепленню фасаду, завдали декоративне покриття на стіни в МОПах з 2 по 10 поверх.

Травень

4 секція

Виконали облаштування вхідних груп з боку двору на 70%, виконали перший етап гідроізоляції паркінгу навпроти 4 секції, виконали фінальний шар покриття стін на сходових клітинах, фасадчики закінчили балкони на холодних переходах, встановили поручні на балконах холодних переходів, переступили до укладання плитки на балконах холодних переходів, покрівельники виконали примикання по всіх конструкції і поклали фінальний шар покриття даху, зробили откоси вхідних дверей у всіх квартирах.

3 секція

Закінчили укладання плитки на сходових клітинах, утеплення пішохідний переходів виконали на 100%, завезли конструкції огорожі балконів холодних переходів (вже встановлюються), покрівельники виконали примикання до всіх конструкцій на даху і приступили до укладання фінального шару покриття даху, приступили до робіт по формуванню укосів вхідних дверей у всіх квартирах, виконали роботи з укладання гідроізоляції та шумопоглинального покриття в котельні.

2 секція

Сантехніки виконали розводку труб під комунікації на поверхах з 17 по 21 поверх, виконуються роботи по утепленню фасаду, виконали монтаж гіпсокартонних конструкцій в МОПах з 10 по 16 поверх, приступили до нанесення декоративного покриття на стіни в МОПах з 2 по 6 поверх, виконали розводку мереж і установку датчиків пожежної сигналізації, на даху змонтували систему димовидалення на 80%.

1 секція

Сантехніки виконали розводку труб під комунікації на поверхах з 15 по 18 поверх, поклали плитку на підлозі в МОПах до 11 поверху, виконали монтаж гіпсокартонних конструкцій в МОПах з 5 по 15 поверх, виконали підготовчі роботи по обробці МОПов на 14-18 поверсі, виконуються роботи по утепленню фасаду, виконали розводку мереж і установку датчиків пожежної сигналізації, на даху змонтували систему димовидалення на 80%.

Квітень

4 секція

почали облаштування вхідних груп з боку двору, встановили віконні рами першого комерційного поверху.

3 секція

почали укладати плитку на сходових клітинах, утеплення холодних переходів виконали на 95%, встановили віконні рами першого комерційного поверху.

2 секція

сантехніки виконали розводку труб під комунікації на поверхах з 12 по 17 поверх, залита стяжка на 11-16 поверсі. Виконуються роботи по утепленню фасаду. Встановили двері з 2 по 10 поверх. Поклали плитку на підлозі в МОПах до 13 поверху, виконали монтаж гіпсокартонних конструкцій в МОПах з 2 по 10 поверх. Виконано роботи з прокладання дренажних труб для відведення конденсату кондиціонера. Виконуються роботи по утепленню фасаду.

1 секція

Встановили технічні двері на 10-15 поверхах. Встановили квартирні двері з 6 по 15 поверх. Поклали плитку на підлозі в МОПах до 4 поверху, виконали монтаж гіпсокартонних конструкцій в МОПах з 2 по 5 поверх. Виконали підготовчі роботи по обробці МОПов на 10-14 поверсі. Виконано роботи з прокладання дренажних труб для відведення конденсату кондиціонера. Виконуються роботи по утепленню фасаду. Закінчили цегляну кладку в паркінгу на 100%. Побудували приміщення трансформаторної підстанції. Частково виконали гідроізоляцію і зворотне засипання стін паркінгу.

Березень

4 секція

Закінчили фарбування в світлий тон МОПів на всіх поверхах, роботи по обробці балконів загального користування завершені на 90%, встановили поручні на балконах загального користування, виконали фінальне регулювання вікон.

3 секція

Ведуться роботи по установці котельні. Виконали підготовчі роботи для нанесення фінішного шару штукатурки на сходових клітинах. Роботи з опорядження балконів загального користування виконані на 90%, завезли перила на балкони загального користування, найближчим часом приступлять до монтажу.

2 секція

Закінчено штукатурні роботи на всіх поверхах, сантехніки виконали розводку труб під комунікації на поверхах з 8 по 12 поверх, залита стяжка на 7-11 поверсі. Фасадчики закінчили утеплювати приміщення машинних відділень ліфтів. Виконали підготовчі роботи по обробці МОПів з 5 по 12 поверх. Виконуються роботи по утепленню фасаду. Встановили двері з 2 по 10 поверх. Завезли і почали укладання плитки на підлозі в МОПах.

1 секція

Сантехніки виконали розводку труб під комунікації на поверхах з 15 по 18 поверх, залита стяжка на 12-15 поверсі. Фасадчики закінчили утеплення приміщень машинних відділень ліфтів. Встановили технічні двері на 3-10 поверхах. Встановили квартирні двері з 1 по 6 поверх. Виконали підготовчі роботи по обробці МОПів на 3-10 поверах. Виконуються роботи по утепленню фасаду.

Закінчили заливку перекриття паркінгу в районі 1 секції, залили плиту пандуса. Встановили два підйомники для подачі матеріалів на 1 і 2 секціях.

Виконуються роботи по розводці труб в приміщенні паркінгу і підвалу. Закінчили цегляну кладку в паркінгу на 90%.

Лютий

4 секція

закінчили укладати плитку на сходових маршах, почали фарбування МОПів на нижніх поверхах, підготували ліфтові шахти до монтажу обладнання, ведуться роботи по обробці балконів загального користування.

3 секція

ведуться роботи по установці котельні, фасадчики закінчили утеплення приміщення котельні та машинних відділень ліфтів. Закінчуємо підготовчі роботи для нанесення фінішного шару штукатурки на сходових клітинах, завезли необхідні матеріали для початку кладки плитки на сходових клітинах. Підготували ліфтові шахти до монтажу обладнання, ведуться роботи по обробці балконів загального користування.

2 секція

закінчені штукатурні роботи на 21-24 поверсі, сантехніки виконали розводку труб під комунікації на поверхах з 3 по 8 поверх, залита стяжка на 3-7 поверсі, фасадчики закінчують утеплення приміщення машинних відділень ліфтів. Приступили до підготовчих робіт по обробці МОПів на 2-5 поверхах. Виконуються роботи по утепленню фасаду.

1 секція 

сантехніки виконали розводку труб під комунікації на поверхах з 8 по 15 поверх, залита стяжка на 4-12 поверсі, фасадчики закінчують утеплення приміщень машинних відділень ліфтів. Установили технічні двері на 2-3 поверхах. Приступили до підготовчих робіт по обробці МОПів на 2-3 поверхах. Виконуються роботи по утепленню фасаду.

Січень

4 секція
Закінчують укладати плитку на сходових маршах, повністю підготували сходову клітку під нанесення фінішного шару декоративної штукатурки, встановили щитові ящики в місцях установки лічильників на воду і опалення, змонтовані щитові ящики під установку протипожежної сигналізації. Закінчили цегляну кладку комерційного поверху і підвального поверху, обштукатурили приміщення де буде розташовуватися насосна (обладнання замовлено, очікуємо поставки в наступному місяці).

3 секція
Ведуться роботи по установці котельні, фасадчики утеплюють приміщення котельні та машинних відділень ліфтів. Закінчили цегляну кладку комерційного поверху і підвального поверху. Змонтовано щитові ящики під установку протипожежної сигналізації. Ведуться підготовчі роботи для нанесення фінішного шару штукатурки на сходових клітках.

2 секція
Ведуться штукатурні роботи на 21 поверсі, сантехніки роблять розведення труб під комунікації на поверхах з 3 по 8 поверх, залита стяжка на 2-3 поверсі, фасадчики утеплюють приміщення машинних відділень ліфтів. Закінчена цегляна кладка комерційного поверху. Привезли першу партію технічних дверей, днями приступлять до монтажу.

1 секція
Ведуться штукатурні роботи на 17 поверсі, сантехніки роблять розведення труб під комунікації на поверхах з 8 по 15 поверх, залита стяжка на 2-4 поверсі, фасадчики утеплюють приміщення машинних відділень ліфтів. Закінчено цегляна кладка комерційного поверху. Закінчили цегляну кладку в місцях прив’язки крана, встановлені вікна в цих же місцях.

За комерційним поверхом зроблені виміри для установки віконних систем і монтажу вентфасада, до кінця місяця повинні приступити до виконання робіт.

Закінчуємо заливку паркінгу під прибудинковою територією, виконана гідроізоляція стіни паркінгу в районі 4-3 секції, приступили до гідроізоляції перекриття паркінгу і зворотній засипці котловану.

Листопад

4 СЕКЦІЯ:
ВИКОНАНО ОБЛАШТУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ НА 100%.
КВАРТИРНІ ДВЕРІ ЗМОНТОВАНІ НА 100%.ТЕХНІЧНІ ДВЕРІ ЗМОНТОВАНІ НА 100%.
ПОКРІВЛЯ ВИКОНАНА НА 100% .
РОБОТИ ПО ОБЛАШТУВАННЮ ПАРКІНГУ В РАЙОНІ 4 СЕКЦІЇ ВИКОНАНО НА 80%.
ЗАКІНЧЕНА ЦЕГЛЯНА КЛАДКА ПЕРШОГО КОМЕРЦІЙНОГО ПОВЕРХУ.
ЗАКІНЧЕНА ЦЕГЛЯНА КЛАДКА В ПІДВАЛЬНИХ ПРИМІЩЕННЯХ.
ВИКОНАНО РОЗВОДКУ КОММУНІКАЦІЙ В ПІДВАЛЬНИХ ПРИМІЩЕННЯХ.
ВЕДУТЬСЯ ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ ДЛЯ ФІНІШНОГО ОЗДОБЛЕННЯ СХОДОВОЇ КЛІТИНИ.
ВИКОНАНО ПІДГОТОВКУ ЛІФТОВИХ ШАХТ ПІД ВСТАНОВЛЕННЯ ЛІФТОВОГО ОБЛАДНАННЯ.

3 СЕКЦІЯ:
ШТУКАТУРНІ РОБОТИ ВИКОНАНІ НА 100%.
СТЯЖКУ ПІДЛОГИ ВИКОНАНО НА 100 %.
ФАСАДНІ РОБОТИ ВИКОНАНІ НА 95 %, ЗАКІНЧУЮТЬ ОБЛАШТУВАННЯ ФАСАДУ НА МІСЦЯХ ХОЛОДНІХ ПЕРЕХОДІВ. КВАРТИРНІ ДВЕРІ ВСТАНОВЛЕНО 100%
ТЕХНІЧНІ ДВЕРІ ВСТАНОВЛЕНІ ДО 15 ПОВЕРХУ.
ВИКОНАНО ОБЛАШТУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ДО 18 ПОВЕРХУ.
МАЛЯРКА НА МІСЦЯХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ВИКОНАНА ПО 22 ПОВЕРХ.
РОЗПОЧАТО ВСТАНОВЛЕННЯ КОТЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ.
РОБОТИ ПО ОБЛАШТУВАННЮ ПАРКІНГУ В РАЙОНІ 3 СЕКЦІЇ ВИКОНАНО НА 50%
КЛАДКА ПЕРШОГО КОМЕРЦІЙНОГО ПОВЕРХУ ВИКОНАНО НА 70%
ЗАКІНЧЕНА ЦЕГЛЯНА КЛАДКА В ПІДВАЛЬНИХ ПРИМІЩЕННЯХ.
ВИКОНАНО РОЗВОДКУ КОММУНІКАЦІЙ В ПІДВАЛЬНИХ ПРИМІЩЕННЯХ.
ВЕДУТЬСЯ ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ ДЛЯ ФІНІШНОГО ОЗДОБЛЕННЯ СХОДОВОЇ КЛІТИНИ.
ВИКОНАНО ПІДГОТОВКУ ЛІФТОВИХ ШАХТ ПІД ВСТАНОВЛЕННЯ ЛІФТОВОГО ОБЛАДНАННЯ.

2 СЕКЦІЯ:
ВСТАНОВЛЕНІ ВІКНА ДО 24 ПОВЕРХУ.
ШТУКАТУРНІ РОБОТИ ВИКОНАНІ ДО 15 ПОВЕРХУ.
ВИКОНАНО МОНТАЖ ЗАГАЛЬНИХ СТОЯКІВ ПО КАНАЛІЗАЦІЇ,ОПАЛЕННЮ ТА ВОДОПОСТАЧАННЮ.
РОЗПОЧАТО МОНТАЖ ПОКВАРТИРНОЇ РОЗВОДКИ ТРУБ.
РОЗПОЧАТО ВЛАШТУВАННЯ СТЯЖКИ НА НИЖНІХ ПОВЕРХАХ.
ЗАКІНЧЕНА ЦЕГЛЯНА КЛАДКА ПЕРШОГО КОМЕРЦІЙНОГО ПОВЕРХУ.

1 СЕКЦІЯ:
ВСІ КЛАДОЧНІ РОБОТИ ЖИТЛОВИХ ПОВЕРХІВ ВИКОНАНІ НА 100 %.
ЗАКІНЧЕНА ЦЕГЛЯНА КЛАДКА ПЕРШОГО КОМЕРЦІЙНОГО ПОВЕРХУ.
ВСТАНОВЛЕНІ ВІКНА ДО 24 ПОВЕРХУ.
ШТУКАТУРНІ РОБОТИ ВИКОНАНІ ДО 16 ПОВЕРХУ
ВИКОНАНО МОНТАЖ ЗАГАЛЬНИХ СТОЯКІВ ПО КАНАЛІЗАЦІЇ,ОПАЛЕННЮ ТА ВОДОПОСТАЧАННЮ.
ВИКОНАНО РОБОТИ ПО ПОКРІВЛІ ДАХУ НА 100%.

Вересень

4 СЕКЦІЯ:
Штукатурні РОБОТИ ГОТОВІ НА 100%.
Виконана розводка ВНУТРІШНІХ комунікацій по квартирі НА 100%.
Залита стяжка В КВАРТИРАХ І МІСЦЯХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ НА 100%.
ВИКОНАНО ОБЛАШТУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ДО 16 ПОВЕРХУ.
Малярка НА МІСЦЯх ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ВИКОНАНа НА 100%.
КВАРТИРНІ ДВЕРІ змонтовані до 20 ПОВЕРХУ.
ТЕХНІЧНІ ДВЕРІ змонтовані до 11 ПОВЕРХУ.
ПОКРІВЛЯ ВИКОНАНа НА 70% .ЗМОНТОВАНА СИСТЕМА ДИМОВИДАЛЕННЯ.
Залита ПЛИТА паркінгу що примикає до 4 СЕКЦІЇ, ВЕДУТЬСЯ РОБОТИ ПО заливці колон паркінгу.

3 СЕКЦІЯ:
Штукатурні РОБОТИ ВИКОНАНІ НА 100%, стяжка підлоги ДО 22 ПОВЕРХУ.
Розводка САНТЕХНІКИ ВИКОНАНА НА 100%
ВСТАНОВЛЕНІ ВІКНА У КВАРТИРАХ НА 100%. ФАСАДНІ РОБОТИ ВИКОНАНІ НА 70%
ВИКОНАНО ОБЛАШТУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ДО 15 ПОВЕРХУ.
Малярка НА МІСЦЯХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ВИКОНАНА ПО 18 ПОВЕРХ.
ПОКРІВЛЯ ВИКОНАНА НА 100%
ПРИМІЩЕННЯ КОТЕЛЬНІ ГОТОВЕ НА 100%, ОЧІКУЄТЬСЯ ПОСТАЧАННЯ ОБЛАДНАННЯ
Змонтовано систему ДИМОВИДАЛЕННЯ

2 СЕКЦІЯ:
ВСІ Кладочні роботи ЖИТЛОВИХ ПОВЕРХІВ ВИКОНАНІ НА 90%, ВСТАНОВЛЕНІ ВІКНА ДО 8 ПОВЕРХУ.
Штукатурні РОБОТИ ВИКОНАНІ ДО 6 ПОВЕРХУ.
ВИКОНАНО МОНТАЖ ЗАГАЛЬНИХ стояків ПО вентканалу, опалення, каналізації та ВОДІ.

1 СЕКЦІЯ:
ВСІ Кладочні роботи ЖИТЛОВИХ ПОВЕРХІВ ВИКОНАНІ НА 90%, ВСТАНОВЛЕНІ ВІКНА ДО 15 ПОВЕРХУ.
Штукатурні РОБОТИ ВИКОНАНІ ДО 13 ПОВЕРХУ
ВИКОНАНО МОНТАЖ ЗАГАЛЬНИХ стояків ПО вентканалу, опалення, каналізації та ВОДІ.
ВИКОНУЮТЬСЯ РОБОТИ ПО покрівлі даху.

Липень
4 СЕКЦІЯ:
Штукатурні РОБОТИ ГОТОВІ НА 100%. Виконано розведення ВНУТРІШНІХ комунікацій по квартирі НА 100%. Залиті стяжка В КВАРТИРАХ І МІСЦЯХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ НА 100%. ВИКОНАНО ОБЛАШТУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ДО 12 ПОВЕРХУ.

 

3 СЕКЦІЯ:
Штукатурні РОБОТИ ВИКОНАНІ ДО 20 ПОВЕРХУ, стяжка підлоги – ДО 16 ПОВЕРХУ. ВСТАНОВЛЕНІ ВІКНА ДО 22 ПОВЕРХУ. ВЕДЕТЬСЯ УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ.

 

2 СЕКЦІЯ:
кладочні роботи ВИКОНАНІ ПО ФАСАДНій ЧАСТИНі ДО 24 ПОВЕРХУ, ВСТАНОВЛЕНІ ВІКНА ДО 4 ПОВЕРХУ. Штукатурні РОБОТИ ВИКОНАНІ ДО 3 ПОВЕРХУ

 

1 СЕКЦІЯ:
кладочні роботи ВИКОНАНІ ПО ФАСАДНій ЧАСТИНі ДО 24 ПОВЕРХУ, ВСТАНОВЛЕНІ ВІКНА ДО 7 ПОВЕРХУ. Штукатурні РОБОТИ ВИКОНАНІ ДО 5 ПОВЕРХУ
Червень
4 СЕКЦІЯ:
ФАСАД ГОТОВИЙ на 70%. ШТУКАТУРНІ РОБОТИ ГОТОВІ ДО 22 ПОВЕРХУ. Розпочато оздоблення територій загального користування до 6 поверху.

 

3 СЕКЦІЯ:
ШТУКАТУРНІ РОБОТИ ВИКОНАНІ ДО 16 ПОВЕРХУ, СТЯЖКА ПІДЛОГИ – ДО 12 ПОВЕРХУ. Встановлені вікна до 20 поверху. Ведеться утеплення фасадів.

 

2 СЕКЦІЯ:
Мурувальні роботи виконані до 21 поверху, встановлені вікна до 4 поверху.

 

1 СЕКЦІЯ:
Мурувальні роботи виконані до 22 поверху, засклено 4 поверхи, ведуться штукатурні роботи.
Травень

4 секція:
Західний фасад готовий. Закінчуємо утеплення з інших сторін.
Штукатурні роботи готові до 20 поверху, стяжка підлоги до 17-го.
Вхідні двері встановлені до 12 поверху.

3 секція:
Мурувальні роботи закінчені. Штукатурні роботи виконані до 11 поверху, стяжка підлоги – до 10 поверху.
Встановлені двері на 3 поверхах.

2 секція:
Закінчені монолітні роботи. Готово 15 поверхів цегляної кладки, почали встановлення вікон.

1 секція:
Закінчені монолітні роботи. Цегляна кладка готова до 13 поверху, засклено 3 поверхи, почали штукатурити стіни.

Квітень

4 СЕКЦІЯ:
Закінчується скління до 20 поверху. Стяжка залита до 16 поверху. Встановлюються двері і триває утеплення фасаду.

3 СЕКЦІЯ:
За монолітним роботам залишився один поверх. Штукатурні роботи виконані до 9 поверху, готова розводка водопостачання і опалення до 7 поверху.

2 СЕКЦІЯ:
Моноліт готовий до 21 поверху. Цегляна кладка готова до 10 поверху. Сходові марші встановлені до 19 поверху.

1 СЕКЦІЯ:
Моноліт готовий до 22 поверху. Цегляна кладка – до 9 поверху. Сходові марші – до 18 поверху.

Березень

4 секція:
Закінчено цегляна кладка. Розводка труб готова до 17 поверху. Стяжка підлоги зроблена до 8 поверху. Ведуться роботи по утепленню фасаду і застекленню вище 14 поверху.

3 секція:
Моноліт готовий до 22 поверху. Цегляна кладка до 17 поверху. Секція засклена до 9 поверху. Штукатурні роботи виконані до 6 поверху, проводяться комунікації.

2 секція:
Моноліт готовий до 20 поверху. Цегляна кладка виконана до 7 поверху

1 секція:
Моноліт готовий до 19 поверху. Цегляна кладка готова до 6 поверху

Лютий
4 СЕКЦІЯ:
Вимуровані стіни до 22 поверху, . Розведені труби водопостачання та опалення до 11 поверху.
3 СЕКЦІЯ:
Побудовано три поверхи моноліту. Ведеться монтаж по водопостачанню та каналізації, мурувальні роботи на 10-13 поверхах.
2 СЕКЦІЯ:
Побудовано три поверхи моноліту. Мурувальні роботи на 7-8 поверхах.
1 СЕКЦІЯ:
Побудовано один поверх моноліту.
Січень
4 секція:
Закінчені монолітно-каркасні роботи. Вимуровано три поверхи цеглою, продовжується монтаж комунікацій.
3 секція:
Вимуровано внутрішні стіни на чотирьох поверхах. Підготовчі роботи до проведення комунікацій.
2 секція:
Моноліт збудований до 15 поверху. Вимуровано 1 поверх цеглою.
1 секція:
Моноліт збудований до 16 поверху.
Листопад

IV секція: побудовано 2 поверхи моноліту. Виконано штукатурні роботи на 12-14 поверхах. Розведені труби опалення, виконуються електромонтажні роботи. Триває утеплення фасадів з боку вул. Багговутівської.
III секція: побудовано 2 поверхи моноліту, 3 поверхи цегляної кладки. Засклено 4 поверхи.
II секція: побудовано 1 поверх моноліту, 1 поверх цегляної кладки.
I секція: побудовано 2 поверхи моноліту, 2 поверхи цегляної кладки.

Жовтень

IV секція: побудовано 2 поверхи моноліту, 2 поверхи цегляної кладки. Секція повністю засклена до 14 поверху включно. Ведуться штукатурні роботи, електромонтажні роботи, приступаємо до монтажу сантехніки.
III секція: побудовано 2 поверхи моноліту, 3 поверхи цегляної кладки. Засклено 2 поверхи.
II секция: побудовано 2 поверхи моноліту. На першому поверсі готова цегляна кладка.
I секція: побудовано 1 поверх моноліту, 2 поверхи цегляної кладки.

Вересень

IV секція: побудовано 1,5 поверху моноліту, цегляна кладка до 14 поверху, вікна встановлені до 11 поверху, виконані штукатурні роботи до 9 поверху.
III секція: побудовано 2 поверхи моноліту, цегляна кладка готова до 4 поверху.
II секція: побудовано 2 поверхи моноліту.
I секція: побудовано 2,5 поверхи моноліту, розпочаті роботи по кладці цегли.
На перших поверхах були встановлені панорамні вікна, проводився монтаж комунікаційних шахт, вентиляційних каналів і сходових маршів.

Серпень

4 секція: збудовано 2 поверхи моноліту, цегляна кладка до 12 поверху, 6 поверхів засклені вікна та заштукатурено.
3 секція: збудовано 2 поверхи моноліту, змуровано 3 поверхи цегляної кладки
2 секція: збудовано 2 поверхи моноліту
1 секція: збудовано 3 поверхи моноліту

Липень

4 секція: збудовано 2 поверхи моноліту,змуровано 4 поверхів цегляної кладки
3 секція: збудовано 1,5 поверхи моноліту,закладено 2 поверхи цегляної кладки
2 секція: збудовано 2 поверхи моноліту
1 секція: збудовано 3 поверхи моноліту

Червень

За червень в Секції №4 збудовано 4 поверхи моноліту.
Ведуться роботи по цегляній кладці, збудовані 4 поверхи кладки.
Збудовано 1 поверх по Секції №1.
Ведуться роботи по армуванню Секції №2.
Виконані роботи по гідроізоляції по стінам паркінгу (Секція №1 та №2).

Травень

Будується 8 поверх 4 секції.
Закінчується будівництво паркінгу 2 секції.
1 секція – закінчують бурити сваї.

Квітень

По 3, 4 секціях закінчується будівництво 5-го житлового поверху.
1 секція – викопаний котлован і бурять сваї.
По 2 секції ведеться підготовка до заливки монолітної плити фундаменту.

Березень

Викопаний котлован під 1-2 секції.
Бурять сваї під 2-у секцію.
Готові 1-2 житлові поверхи 3-4 секцій.

Січень

Залитий технічний поверх над третьою секцією. Почали робити колони 1го комерційного поверху на 4й секції. Розчистили майданчик під 1-2 секцію.

Грудень

Залиті стіни і перекриття паркінгу під 4 секцію, в’яжеться арматура під заливку подушки фундаменту 3 секції

Листопад

Встановлено кран. Залита подушка фундаменту, залиті стіни паркінгу під 4 секцію. Закінчено свайне поле під 3 секцію

Жовтень

Закінчено свайне поле під 4 секцію, в’яжеться арматура під заливку подушки плити фундаменту (130 см заввишки)

Вересень

Буріння паль під 4 секцію

Серпень

Викопаний котлован, проводяться підготовчі роботи перед бурінням паль під 4 секцію

form background

ЖК «Багговутівський»

Будь в курсі

Акції, знижки, хід будівництва, новини про ЖК

Замовити перегляд

Ім'я
Номер телефону
E-mail
Повідомлення

Контакти

вул. Багговутівська, 17-21
background